Ekonomi

19 Mayıs İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Sulak Alanlarla İlgili Toplantı Gerçekleştirdi

İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından 19 Mayıs’ta ilçedeki sulak alanlarla ilgili istişare ve bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü Demet Aynan Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen programda, Bafra Doğa Savunma ve Milli Parklar Şefi tarafından sulak alanlarla ilgili sunum yapıldı.

Toplantının ilerleyen saatlerinde Yörükler Su İşleri Kooperatifi ve Yörükler Mahalle Muhtarı’nın sorunları ve talepleri dinlendi.

Program, sorunlar ve çözüm önerilerinin sunulmasının ardından sona erdi.

Toplantıya Kaymakam İbrahim Civelek, Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Galip Baykal, 19 Mayıs Ziraat Odası Başkanı Bayram Söyle ve diğer ilgililer katıldı.

Ondokuzmayıs Fen ve Doğa Okulu Ekipmanları

Ondokuzmayıs Yerel Hareket Kümelenmesi Derneği (OMYEGDER) tarafından Ondokuzmayıs Bilim ve Doğa Okulu’na ekipman hediye edildi.

19 Mayıs Milli Eğitim Müdürlüğü projesi kapsamında kurulan ve öğrencilere bilim, kültür, sanat ve doğa konularında eğitim veren Fen ve Doğa Okulu’na, OMYEGDER tarafından pusula, yağmurluk ve bot hibe edildi. Ekolojik tarım ve doğada keşif çalışmalarına yön vermek.

19 Mayıs Programa Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol, OMYEGDER Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Erel ve başkan yardımcısı Turgay Rizeli katıldı.

haber-karsiyaka.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu