Haber

Batman’dan Abdulaziz Akın, AK Parti İstanbul 3. Bölge’den milletvekili adayı oldu.

Batmanlı geniş bir aileye mensup olan Hazine ve Maliye Bakanlığı Vergi Kontrol Kurulu Başmüfettişi Abdulaziz Akın, AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili aday adayı oldu. Akın, “Devletin saygın kademelerinde görev yaptığım yıllar boyunca ülkeme ve milletime hizmet ettim. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Büyük Türkiye fikrine katkı sağlamak için” dedi. , dava ve duruşumuzun klasik kodları doğrultusunda yeni fikirlere açık bir yaklaşımla milletime hizmet etmek için Ak Parti milletvekili adayı adayı Son yıllarda sadece ülke olarak değil, ülke olarak da zor günlerden geçmekteyiz. tüm dünya.Yaşadığımız büyük afet canımızı çok yaktı.Öncelikle afetlerde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, geride kalanlara sabırlar diliyorum.Evet, zor günlerden geçiyoruz, ama kadim ve büyük bir milletiz. İnşallah bu zor günleri hep birlikte, el ele atlatacağız” dedi.

“MİLLETİMİZE HİZMET ETMEK İSTİYORUM”

Akın, sözlerini şöyle sürdürdü: “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti iktidarı döneminde ülkemiz büyük bir kalkınma hamlesine girişti ve dünyada büyük bir ülke haline geldi. Tabii bütün bunlar. Sayın Cumhurbaşkanımızın vizyonu ve güçlü iradesi ile gerçekleşmiştir.Ben şahsım olarak 23 yıllık devlet hizmetindeki tecrübemi siyasete aktarmaya ve milletimin gönlünde yer edinmeye adayım. Allah nasip ederse parti disiplini ve kurucu irade ile milletime hizmet etmek istiyorum.” söz konusu.

ÖNEMLİ HİZMETLER MEVCUT OLACAK

Akın ise Hazine ve Maliye Bakanlığı Vergi Kontrol Kurulu Vergi Müfettişliği görevinden istifa ederek Milletvekili Genel Seçimlerinde ‘aday’ oldu. Bire bir Avukatlık ve Arabuluculuk yapan Akın’ın liyakati ve hizmet aşkıyla devletine ve milletine değerli hizmetler yapacağına inanıyoruz.

ulubey-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu