Haber

Kaan Tangöze’nin Atatürk’ün 100. Yıldönümü Kutlamasında Söyledikleri Şok Etti

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze’nin Cumhuriyetin 100. yıl dönümü kutlamalarında sahneye çıktığında söylediği bazı sözler izleyenleri üzdü. ‘Mustafa Kemal Atatürk’ün bize verdiği yetkiyle ‘Bu gece içerim’ diyoruz diyen Kaan Tangöze tepkilerin hedefi oldu.

Cumhuriyetin 100. yılı kutlamaları kapsamında 29 Ekim Pazar günü İstanbul’un birçok ilçesinde sahneler kurulurken, sanatçılar da hayranlarıyla birlikte Cumhuriyet Bayramı coşkusunu yaşadı.

100. yıl kutlamalarına katılan ünlü isimlerden biri de Duman grubuydu. 100. yıl coşkusuyla en sevilen şarkılarını sahnede seslendiren Duman grubu, solist Kaan Tangöze’nin söyledikleriyle büyük tepki çekti.

Kaan Tangöze, en bilinen şarkılarından biri olan “Bu Akşam İçiyorum”u söylemeden önce mikrofona “Mustafa Kemal Atatürk’ün bize verdiği yetkiyle ‘Bu Akşam İçiyorum’ diyoruz” diyerek trend oldu. sosyal medyada konu.

Ünlü sanatçının söyledikleri gören herkeste yankı uyandırdı.

Kaan Tangöze’nin bu sözlerinin ardından sosyal medya resmen yıkıldı.

Mustafa Kemal Atatürk’ün kendi unsurlarını ve verdiği özgürlükleri farklı bir noktada değerlendirdiğini ve bunun yanlış olduğunu söyleyenler oldu.

‘Mevcut hükümetin devam etmesinin ve bazı kesimlerin Atatürk’ten nefret etmesinin sebebi bu kardeş ve düşünceleridir. Yani tatlı su solcuları ?’

İnsanların büyük bir kısmı bu telaffuzlara çok sert tepki gösterdi.

??

??

??

??

??

??

Sosyal medyada tepkiler artmaya devam ediyor.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

??

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu